Батерстейк | M'ясторiя

Батерстейк - М'ясторія

Ціна: 129.90 грн/100г
Виробник Україна
Порода Симментал
Витримка Суха
Зберігання От 1 до +3 С
Середня вага 0.35 кг
Оберіть просмаження (+10 грн/100г)
Більше про просмаження
Ціна: 129.90 грн/100г
1шт
Сума: 454.65 грн
454.65 грн
Виробник Україна
Порода Симментал
Витримка Суха
Зберігання От 1 до +3 С
Середня вага 0.35 кг
Спосіб доставки:

• Безкоштовна доставка по Україні: замовлення від 2000 грн.
• Безкоштовна доставка по Києву: замовлення від 1000 грн. або якщо ви перебуваєте в радіусі 1км від найближчого магазину (замовлення від 350 грн.)
• Безкоштовна доставка за межі Києва (до 20км): замовлення от 2000 грн.

Дізнатись більше про доставку >>

Опис

Опис

«Butter Steak»

Батерстейк - це ексклюзивна історія про те, як відруб витримується у фермерському вершковому маслі за спеціальною технологією. Цей кулінарний хід додає стейку витончений аромат і неперевершений смак.

Магія цієї гастрономічної фантазії - у поєднанні якісної яловичини, натурального вершкового масла та ручного керування процесом витримки протягом семи діб.

Ми довго шукали такий мікс цих трьох елементів, який зможе здивувати кого завгодно.
"«М'ясторія»" дарує вам можливість дивувати. І пам’ятайте, батерстейк - це не тільки про масло.

ІСТОРІЯ СТВОРЕННЯ

- Що таке батерстейк?
- Батерстейк - це ексклюзивна історія про те, як відруб витримується у фермерському вершковому маслі за спеціальною технологією.

- Є аналоги таких історій в Україні?
- Ні, як флагман м’ясного авангардизму "«М'ясторія»" на чолі з нашим бренд-шефом уперше в нашій країні пропонує такий кулінарний шедевр поціновувачам стейків.

- У чому ж секрет цього шедевра?
- Магія цієї гастрономічної фантазії – у вишуканому поєднанні якісної української яловичини, натурального вершкового масла та ручного керування процесом підготовки та витримки протягом семи діб.

- Підготовки - тобто ви ще й масло самі готуєте?
- Ні, мається на увазі підготовка масла до того стану, в якому буде витримуватися м'ясо. Якщо просто покласти найкраще масло коло найкращого м’яса, магії не буде. Відруб не стане м'якше, ніжніше, соковитіше. Усе починається з роботи над самим маслом. Шляхом темперування його треба перетворити в субстанцію, яка, як пластилін, буде щільно облягати відруб. Повторювати його форму, не тріскатись. Таким чином, не буде доступу кисню і весь сік залишиться в м’ясі.

- Добре, відруб повністю лежить у маслі далі?

- Далі 7 днів витримуємо в камері з гімалайською сіллю, в якій підтримується необхідний рівень температури, вологи та циркуляції повітря.
Камера має скляну вітрину, через яку всі можуть спостерігати за цим відрубом. Це, до речі, найпопулярніша вітрина в наших магазинах за переглядами. Не кожен день таке побачиш.

- Так, витрималось. Тепер можна нарізати, смажити та їсти?
- Почекайте, масло потрібно прибрати, воно відіграло свою роль, та нарізати стейк уже як зазвичай.

- І чим батерстейк відрізняється від звичайного стейка?

- Незалежно від того, на чому ви смажите, він готується у 2-3 рази швидше. Аромат та смак зовсім інші. Терпкий, вершковий, з легкими нотками виноградних кісточок. Гастрономічне задоволення гарантуємо.

- Як довго ви працювали над розробкою ідеального рецепта?
Ми постійно працюємо над новинками, якими приємно дивуємо наших клієнтів. Це і пончбургер, і бургер портобело, і м’ясні роли, і бургер тартар. Хотіли зробити щось нове зі стейками, але за 2 роки нічого кращого, окрім вологої та сухої витримки, не виходило. Потім прийшла ідея із вершковим маслом.

  Ми робили багато невдалих спроб, результатом яких було щось, але це щось не відповідало нашим очікуванням. Тепер ми пишаємось тим, що в нас вийшло. Цитуючи персонажа одного відомого серіалу: ""Інакше навіщо було проходити цей шлях?"" і ми впевнені, що здивуємо наших клієнтів цим кулінарним витвором.

Відгуки Залишити відгук

Для нас важливі ваші відгуки. Станьте першим!

Додати відгук

Авторизуйтеся, для того, щоб додати відгук
З цим товаром купують