с 10.00 до 22.00 0
Київ
Ваше місто Київ? Так Ні
(067) 463 63 63 с 10.00 до 22.00
Київ
Ваше місто Київ? Так Ні

Сало

Сало Сало
Сортувати:
Фільтр
Фільтр

Сало домашнє

Ціна:
27.50 грн/100г

Сало бутербродне

Ціна:
28.50 грн/100г

Сало по-українськи

Ціна:
28.50 грн/100г

Сало по-болгарськи

Ціна:
28.50 грн/100г

Сало по-угорськи

Ціна:
28.50 грн/100г

Сало Генеральське

Ціна:
38 грн/100г

Сало – незамінний атрибут українського столу

В Україні є безліч традицій та звичаїв, і багато з них стосуються кухні. І однією з найколоритніших рис, що відрізняють українську кухню від інших є така страва, як сало – відріз свинячого жиру, приготовлений особливим чином. Їдять його в різних випадках: як нарізку для бутербродів, як закуску, як елемент інших страв. Відрізняються не тільки варіації способів вживання сала, але й варіанти його приготування: сало по-українськи, сало по-болгарськи, сало по-угорськи тощо. Вартість сала залежить від способу приготування, якості, місця покупки та інших факторів. Ціни на сало в Україні варіюються від дуже низьких до доволі високих, що визначається видом товару та іншими його особливостями. По суті, приготувати продукт можна і вдома, якщо вміти правильно це робити.

Сало | Мястория

Крім того, що страва є дуже смачною, вона також вважається дуже корисною: вона містить жиророзчинні вітаміни, необхідні для нормального функціонування людського організму. Також у ній наявна кислота Омега-6, яка є одним з найважливіших елементів, що відповідають за імунітет людини. Не треба перейматися – знайти сало в Києві не буде проблемою, цей смачний і корисний продукт продається в багатьох крамницях. Вживання сала буде корисним у разі захворювань легенів, кровоносної системи, а також за необхідності вивести різні важкі метали з організму. Крім того, його рекомендують вживати разом із овочевим салатом, заправленим соняшниковою олією. Це не тільки поліпшить процес переварювання продукту, але й буде дуже смачним доповнення до основних страв на столі.

Магазин «М’ясторія» – найкраще місце для купівлі сала

Щоб не зіпсувати приємний сімейний обід неякісним продуктом, сало в Україні краще купити в одному з фірмових магазинів «М’ясторія». Мережа пропонує високоякісний товар, який ретельно перевіряється експертами, перш ніж виставляється на продаж. Крім того, компанія також має інтернет-магазин, у якому ви можете зробити покупку онлайн і замовити доставку сала в будь-який район столиці. Якщо ви маєте якісь запитання, ви можете задати їх консультантові, зв’язавшись із ним за одним з телефонів компанії. У «М’ясторії» завжди будуть раді вашому рішення купити сало!

Сало в фірмовій упаковці доставляється по Києву і всій Україні з найближчого магазину-ресторану мережі «М'ясторія».

Читати далі