с 10.00 до 22.00 0
Київ
Ваше місто Київ? Так Ні
(067) 463 63 63 с 10.00 до 22.00
Київ
Ваше місто Київ? Так Ні

Сир

Сир Сир
Сортувати:
Фільтр
Фільтр
Акція -30%

Сир Fol Epi класичний

Ціна:
139 грн/шт
198 грн/шт

Сир Халумі ЕкоФерма

Ціна:
39.90 грн/100г

Сир Брі Іль Де Франс з блакитною пліснявою, г

Ціна:
245 грн/шт

Сир Горгонзола Дольче

Ціна:
60 грн/100г

Сир Камамбер Іль Де Франс, г

Ціна:
245 грн/шт

Сир Пармеджано Реджано 24 місяці кг

Ціна:
90 грн/100г
  • 1
  • 2

Сир – ласощі справжніх гурманів

Сир – один з обов'язкових продуктів майже на кожному столі. Він є універсальним доповненням до бутербродів, нарізки та безлічі страв. До того ж багато хто вважає, що сироваріння – справжнє мистецтво, і цінують різні рідкісні сорти сиру не менше, ніж сорти вина. Різні компанії по всьому світу виробляють сири вже багато століть, зберігаючи традиції та впроваджуючи новації.

Не варто плутати сирний продукт і сир. У сирного продукту є такі відмітні риси: Основна відмінність у способі приготування. Якщо звичайний сир виробляється з молока, то сирний продукт є товаром, виробленим з використанням жирів немолочного походження. Смакові якості відрізняються досить сильно, щоб людина, що розбирається в справі, змогла швидко помітити різницю. До позитивних відмінностей відноситься ціна – продукт немолочного сироваріння є дешевшим. Самі ж сири поділяються на безліч типів. Найбільш популярними є такі види сиру: тверді, м'які, сири з пліснявою, розсільні. Вони відрізняються як за консистенцією, так і за способом виробництва, а також за своїми смаковими особливостями. Кожна людина може вибрати той тип, який подобається їй найбільше. З огляду на широкий асортимент сучасного ринку України, підібрати ідеальний варіант не буде великою проблемою. У всякому разі, такий молочний продукт, як сир, крім іншого є ще й вкрай корисним, бо містить багато корисних речовин. Крім того, часто саме цей елемент живлення входить до раціону людей, що страждають на ожиріння або інші проблеми зі здоров'ям.

Якісний сир: де купити в Києві?

Якщо ви хочете купити сир справді високої якості, поставтеся до вибору магазину максимально уважно – далеко не всі постачальники надають смачний і перевірений продукт. Однак, звернувшись у магазин «М'ясторія», ви зможете забути про свої сумніви: він пропонує товари тільки високої якості. До того ж фірма пропонує таку послугу як доставка сиру по Києву, як і інших продуктів з каталогу магазину. Звертаючись у «М’ясторію», ви отримуєте відмінний товар на максимально приємних для вас умовах. З усіх питань можна звертатися до співробітників магазину, зв'язок з якими можливий за телефоном, вказаним у розділі «Контакти» на сайті.

Читати далі