с 10.00 до 22.00 0
Київ
Ваше місто Київ? Так Ні
(067) 463 63 63 с 10.00 до 22.00
Київ
Ваше місто Київ? Так Ні

Яловичина Абердин

Яловичина Абердин Яловичина Абердин
Сортувати:
Фільтр
Фільтр

Ошийок яловичий Абердін витриманий

Ціна:
30.50 грн/100г

Грудинка яловича Абердін витримана

Ціна:
36.50 грн/100г

Лопатка яловича Абердін витримана

Ціна:
40.50 грн/100г

Яловиче ребро Абердін витримане

Ціна:
20.50 грн/100г

Яловичий гуляш Абердін витриманий

Ціна:
44 грн/100г

Стегно яловиче Абердін витримане

Ціна:
47.50 грн/100г

Яловичина Абердин

Перш ніж цікавитися, де продається яловичина Абердин в Києві та в Україні, необхідно дізнатися про неї декілька важливих фактів. Один з них – м’ясо бичка ділять на три ґатунки. До першого належать філе, грудина, спинна частина, огузок, кострець і оковалок. Враховуючи те, що ця частина туші дуже маленька, вартість цих частин буде доволі високою. Другий ґатунок – передні та задні частини голяшки, заріз. Цікаво, що саме цей ґатунок вважається найкориснішим для людини, бо в ньому найменше жирових прошарків. Проте це водночас робить відрізи доволі жорсткими, тому вони потребують тривалого готування в соусі чи гарячій воді. До третього ґатунку відносять найменш м’які шматки. Проте за умови правильної обробки їх теж можна приготувати смачно. Необхідно замаринувати їх і готувати на повільному вогні з великою кількістю рідини. Купити яловичину Абердин в Україні буде простіше, ніж багато інших типів м’яса, бо бички доволі невибагливі, а туші мають великі .

Говядина | Мястория

На що звертати увагу при виборі?

Перед покупкою слід уважно вивчити товар, інакше є ймовірність купити неякісний продукт. Це може спричинити не тільки зіпсовану вечерю, але й серйозні харчові отруєння, тому завжди звертайте увагу на:

  • Запах має бути свіжим, не викликати підозр. Якщо ви маєте сумніви, краще звернутися в інше місце для того, щоб придбати яловичину Абердин в Україні.

  • Свіжий продукт має насичений червоний колір. Коричневий відтінок – ознака того, що м’ясо старе. Зелений – того, що воно зіпсувалося. Колір жиру має бути білим, а консистенція – щільною.

  • Товар повинен мати певну пружність: якщо надавити на нього пальцем, він майже одразу має відновити свою структуру.

  • Спробувавши відріз на дотик, краще купити сухий та злегка обвітрений варіант, ніж той, що лежить на прилавку в помітній калюжі крові.

Якщо ви не хочете купити неякісний товар, будьте готові до того, що ціна яловичини Абердин за кілограм буде доволі високою. Тільки старе й зіпсоване м’ясо продаватиметься за підозріло низькою ціною. Пам’ятайте про те, що м’ясо – одне з основних джерел білків, що необхідні організму кожної людини. З яловичини Абердин можна зробити безліч смачних страв, які прикрасять як звичайну сімейну вечерю, так і пишний святковий стіл. Правильно підібравши продукт, ви зможете порадувати оточення своїми кулінарними здібностями.

Яловичина Абердин в Києві та в Україні

Від місця покупки напряму залежить те, наскільки якісний товар ви отримаєте. У Києві найкраще за все буде звернутися до «М’ясторії» – яловичина Абердин в інтернет-магазині цієї мережі має найкращі смакові якості та завжди свіжа. Крім того, мешканці столиці зможуть замовити доставку в будь-який район. Спеціалісти «М’ясторії» подбають про те, щоб клієнт отримав найкращий продукт у максимально короткі строки. У продажу ви знайдете різні частини яловичої туші Абердин-ангус, які можуть знадобитися в приготуванні найрізноманітніших страв.

Доставляється яловичина по Києву і всій Україні з найближчого магазину-ресторану мережі «Мясторія».
Читати далі