с 10.00 до 22.00 0
Київ
Ваше місто Київ? Так Ні
(067) 463 63 63 с 10.00 до 22.00
Київ
Ваше місто Київ? Так Ні

Домашня курка

Домашня курка Домашня курка
Сортувати:
Фільтр
Фільтр

Філе домашньої курки

Ціна:
29.50 грн/100г

Ніжка домашньої курки

Ціна:
16 грн/100г

Крило домашньої курки

Ціна:
13.50 грн/100г

Тушка домашньої курки

Ціна:
15 грн/100г

Стегно домашньої курки

Ціна:
19 грн/100г

Домашня курка

Куряче м'ясо має в Україні стабільний попитом. Особливо серед людей, які ведуть здоровий спосіб життя. Дієтичний продукт повноцінно замінює жирні види м'яса – свинину, баранину й гусятину. Курятина часто рекомендується хворим людям, вагітним жінкам і дітям. Вона легко засвоюється та містить багато необхідних для здоров'я людини речовин. Щоб куряче м'ясо принесло користь, птиця має бути вирощена в сприятливих умовах.

Чим корисна домашня курка

Домашня курка корисніша за фабричну, бо вона розвивається в природних умовах. Вона росте декілька місяців, харчуючись зерном, насінням рослин, комахами та свіжою травою. У раціон домашньої птиці господині додають варені овочі, сир і сироватку. Як мінеральні добавки використовують крейду, мушлі та шкаралупу яєць. Курка домашня багато часу проводить на свіжому повітрі й на сонці. Вона багато рухається, тому її м'язи добре розвиваються. Фабричні кури зростають рівно 45 днів. Весь цей час вони сидять у клітках, які знаходяться в приміщенні. В одній невеличкій клітці може перебувати до десяти особин. У такій тісноті птиці майже не рухаються. Вони отримують певний вид корму й біологічно активні добавки. Щоб запобігти поширенню інфекцій серед великої кількості птахів, у корм додають антибіотики. М'ясо домашньої курки багато на мікроелементи й вітаміни. Воно є джерелом незамінних амінокислот, які не виробляються в людському організмі. Тільки з домашньої курятини можна приготувати лікувальний бульйон. Його дають ослабленим хворим, які перенесли важку операцію. Курячий бульйон допомагає зміцнити імунітет хворої дитини. Біле м'ясо є найбільш дієтичною частиною курки. Темне м'ясо містить багато заліза.

Де можна купити домашню курку

Купити справжню домашню курку можна в наших магазинах-ресторанах «М'ясторія». Ми реалізуємо свіже куряче м'ясо, вирощене в маленьких фермерських господарствах у різних частинах України. Тушки домашньої птиці мають чисту шкіру з жовтуватим жирком. Їхнє світло-рожеве м'ясо м'яке та пружне. Якість курятини перед реалізацією ретельно перевіряється. Вона відповідає всім санітарним нормам. Придбану в нас домашню курку можна готувати для дітей та вагітних жінок. Ціна високоякісного продукту цілком прийнятна.

У нашому магазині можна купити цілу тушку домашньої курки або її частини (гомілку, стегно, крила, грудку, ніжку). На прохання клієнта кухарі приготують з курятини будь-яку страву. Продукцію можна замовити на сайті інтернет-магазину. Якщо буде замовлена доставка, кур'єр принесе покупку додому. В межах Києва товар може бути доставлений впродовж 3 годин. Вартість доставки залежить від місця проживання клієнта та суми замовлення.

Читати далі