Відбивні зі свинини — чудова м'ясна класика для кожного
Поділитися:

Відбивні зі свинини — чудова м'ясна класика для кожного

Відбивна зі свинини — страва на всі випадки життя. Це ідеальний компонент до трансляції футбольного матчу і основна страва для святкової сімейної вечері. Як приготувати соковиті, ніжні і апетитні відбивні зі свинини в клярі, щоб близькі писали оди вашій майстерності? Всі деталі — у сьогоднішньому матеріалі.

Свинина — найбільш легкозасвоюване м’ясо після баранини. Це цінне джерело вітамінів групи В, амінокислот, а також таких необхідних мінеральних речовин, як натрій, магній, кальції, залізо, фосфор, калій тощо.

Отбивные из свинины1.png

Як приготувати відбивні зі свинини: 7 лайфхаків, які ви оціните

Смачні відбивні зі свинини — не проблема, якщо знати, як поводитися із м'ясом.

  1. Для того, щоб приготувати неймовірно ніжні биточки, рекомендуємо купувати cтегно, лопатку чи ошийок. Колір м’яса має бути природний світло-рожевим. Наявність невеликих вкраплень жиру обов’язкова. Вони будуть розтавати під час приготування, насичуючи страву соками. 
  2. Цільний шматок свинини (не шматочки) важливо промити і просушити за допомогою паперового рушника. Інакше вода з мокрого м’яса знизить температуру смаження, а це небажано. Необхідно, аби карамелізація відбулася якнайшвидше. Лише таким чином вдасться зберегти соковитість страви. 
  3. Якщо ви використовуєте охолоджене м’ясо, дайте йому близько години перед приготуванням постояти в умовах кімнатної температури. 
  4. Відбивайте свинину легко і ніжно. Не вдавайтесь до крайнощів — м’ясо не має просвічуватися. 
  5. Солити биточки зі свинини варто тоді, коли утворилася апетитна скоринка. Рекомендуємо віддати перевагу морській солі. Гарне м’ясо не потребує  складних маніпуляцій, тому якщо йдеться про спеції, радимо обмежитись чорним свіжомеленим перцем.
  6. Аби отримати соковиті відбивні зі свинини на пательні, використовуйте панірування. навколо м’яса утвориться рум’яна скоринка, яка запобігатиме витіканню дорогоцінного соку. Класичні відбивні зі свинини в клярі із кокосовою чи мигдалевою стружкою виходять дуже яскраві, ніжні і насичені на смак. Відбивні у паніруванні з картопляних чипсів і рубленої зелені викличуть лавину смакових вражень. Здавалося б, звичайні елементи можуть приємно здивувати своєю глибиною та ідеальним поєднанням.
  7. Ваша мета — якомога швидше і ефективніше запечатати відбивну. Інакше кажучи, зробити так, аби свинина миттєво покрилася скоринкою, яка не дасть соку витекти зсередини. Тому безпосередньо перед приготуванням варто розжарити пательню.

Отбивные из свинины2.png

Відбивна зі свинини на кістці з розмарином і грушами 

Незважаючи на свою самодостатність, свинина чудово себе проявляє в найнеочікуваніших комбінаціях. Відбивна зі свинини з розмарином і грушами — одне із тих поєднань, які назавжди зайняли наші серця. Ми впевнені, що страва уособлює цілу філософію. Це неймовірна гра текстур. Це завжди багатогранність і об’єм смаку. Ви будете жадібно смакувати страву, і в гру вступить пікантна груша, ще більше підкреслюючи аромат і ніжність м’яса своїм смаком.

Отбивные из свинины3.png

Інгредієнти для соковитих відбивних зі свинини:

  • 4 відбивних зі свинини на кістці;
  • 4 груші;
  • 1 склянка рису;
  • ½ лимона;
  • пучок свіжої кінзи;
  • 1 ст. л. оливкової олії;
  • свіжомелений чорний перець;
  • сіль (в ідеалі — морська).

Для маринаду:

  • 1 червона цибулина;   
  • 6 гілочок розмарину;
  • 2 зубчики часнику;
  • 3 ст. л. оливкової олії;
  • 2 ст. л. бальзамічного оцту;
  • ½ ч. л. кмину;
  • свіжомелений чорний перець;
  • сіль.

Відбивні зі свинини у духовці: етапи приготування

  1. Для маринаду подрібнити цибулю та часник. Додати листочки розмарину, оливкову олію, бальзамічний оцет, кмин, сіль і перець за смаком. Ретельно перемішати.

  2. У розрізаних на 4 частини грушах вийняти серцевину.

  3. За допомогою паперового рушника прибрати з м’яса зайву вологу.  Викласти відбивні одним шаром в глибоку жаростійку ємність, щедро полити маринадом. Між свининою покласти шматочки груш, і відправити страву в духовку, попередньо розігрівши її до 200°С.

  4. За 15 хвилин перевернути свинину таким чином, аби всі груші опинилися внизу. Зменшити температуру в духовій шафі до 180°С і запікати м’ясо протягом 30 хвилин. Потім накрити ємність харчовою фольгою і дати «перепочити» в теплому місці.

  5. Рис відварити у киплячій підсоленій воді. Готову крупу окропити лимонним соком та оливковою олією, посипати дрібно порубленою кінзою, додати морську сіль і свіжомелений чорний перець.

  6. Подавати відбивні зі свинини з рисом.

Мета поставлена. Ймовірні варіанти знайдені. Залишається тільки діяти. Кулінарного вам натхнення і смачного!

Статті та рецепти

  • Котлета по-київськи: смак традицій
    Найбільш київська, найбільш куряча і, мабуть, найбільш відома котлета — цій страві можна присвятити почесне місце у столичному гастромаршруті. Скуштувати страву просто зобов`язаний кожен турист, а вміти приготувати котлету по-київськи — мастхев для кожного українця.
  • СезON барбекю в «М`ясторія»!
    «М`ясторія» підготувала все для вашого комфортного і приємного барбекю! Плануєте відпочинок на природі? Замовляйте все необхідне і насолоджуйтеся приємною компанією!
  • Страва з вогником: чилі кон карне
    Гаряче, ароматне і пікантне м`ясне рагу з овочами може не лише зігріти мексиканським колоритом, але й порадувати простотою приготування! Рецепт, традиційні секрети приготування та поради від шефа ми зібрали в одній статті!