с 10.00 до 22.00 0
Київ
Ваше місто Київ? Так Ні
(067) 463 63 63 с 10.00 до 22.00
Київ
Ваше місто Київ? Так Ні

Як правильно вибирати м'ясо

Як правильно вибирати м'ясо

Якщо ви вирішили приготувати будь-яку м'ясну страву, то вам недостатньо просто слідувати правилам рецепта. Найголовнішим і першим кроком реалізації задуманого є правильний вибір м'яса. Де і як вибрати хороший м'ясний шматок ми розповімо нижче.

В першу чергу, визначте для себе точку на ринку або м'ясний магазин, в якому ви будете здійснювати покупки. Ми рекомендуємо здійснювати покупки саме в м'ясному магазині, в якому співробітники працюють професійними і чистими інструментами, з використанням сучасних холодильних камер, проводять дезінфекцію всіх робочих поверхонь перед роботою і після неї. Одним словом, дотримуються всіх діючих санітарних норм. Якщо ж ви надаєте перевагу фермерському м'ясу, то і в цьому випадку ми рекомендуємо вибирати професійний магазин, який працює безпосередньо з місцевими українськими фермерами. У підсумку, ви отримуєте натуральний і «не конвеєрний» продукт, і що дуже важливо - який пройшов усі необхідні санітарні перевірки.

Тепер, давайте розглянемо вітрину в магазині, виберемо потрібний нам шматок і проведемо перевірку. Незалежно від виду м'яса, продукт повинен відповідати головним критеріям свіжості. Колір яловичини - від темного до світло червоного, залежно від типу годівлі тварини. Свинина і телятина насичено-рожева, а колір птиці повинен бути ніжно-рожевий. Нехай вас не лякає трохи обвітрена плівка ледь більш насиченого кольору, ніж саме м'ясо - це норма. Головне, на що потрібно звернути увагу - це відсутність слизу і липкості на продукті. Якщо обраний вами шматок має багато жиру, зверніть увагу на його колір. У нормі жир повинен бути блідо жовтого відтінку. Не соромтеся натиснути на м'ясо. При пальпації його форма повинна швидко приймати попередню.

У мережі магазинів-ресторанів «М’ясторія» ви завжди зможете знайти тільки свіже м'ясо від українських перевірених фермерів, яке відповідає всім перерахованим вище нормам. А наші експерти за прилавком завжди підкажуть який вид і частина м'яса підійде для реалізації саме вашої кулінарної ідеї!


  Приємного апетиту і нових кулінарних шедеврів разом з «М’ясторія»!


Також рекомендуємо: