Щедрий Вівторок у «М`ясторія»!
Поділитися:

Щедрий Вівторок у «М`ясторія»!

Робіть добро зі смаком разом з «М`ясторія»! Один тиждень щомісяця ми будемо перераховувати 10 грн з кожного проданого бургера у фонд «Українські Тигри». Зробіть власний внесок у благодійність легко, просто та смачно!

Дати проведення благодійної акції:

22.01.2024 - 28.01.2024
19.02.2024 - 25.02.2024
25.03.2024 -31.03.2024

Про ініціативу

Щедрий Вівторок (ЩВ) — це частина глобального благодійного руху #GivingTuesday, який обʼєднує людей заради допомоги один одному. Він виник у 2012 році у США.

Ініціатором запровадження Щедрого Вівторка в Україні стали Zagoriy Foundation у 2018 р. Щоб це стало можливим, вони об'єдналися з БФ «Таблеточки», Українським форумом благодійників та «Клубом Добродіїв» у підписанні спільного меморандуму між українським комʼюніті благодійників і головним офісом Щедрого Вівторка у США.

Задача Zagoriy Foundation в рамках ЩВ — популяризація руху серед українців та підвищення обізнаності, як можна долучитись та чому важливо підтримувати ініціативу.

Нехай добро звучить голосно!

Статті та рецепти

  • Курячі стріпси: готуємо хрумку курочку
    Відомий фастфуд стане чудовим варіантом для зустрічі з друзями чи сімейного перегляду фільму. Стріпси можна куштувати як самостійну страву, доповнивши соусами та гарніром, чи приготувати з ними сендвічі, бургери, салати й інші страви. Обирайте рецепт до смаку й отримайте приємні емоції від приготування домашніх стріпсів.
  • ЄВРО-2024 з «М`ясторія»!
    Спеціально до чемпіонату Європи з футболу «М`ясторія» підготувала смачні та вигідні пропозиції, які зроблять перегляд ще незабутнішим. Відчуйте емоції Євро-2024 разом з «Мʼясторія»!
  • Солянка: збірка смаку
    Що може бути зручнішим, ніж суп, який можна зібрати за принципом конструктора? Солянка не має класичного рецепта, проте у цьому її плюс: кожен може приготувати цю страву собі до смаку.