Щедрий Вівторок у «М`ясторія»!
Поділитися:

Щедрий Вівторок у «М`ясторія»!

Робіть добро зі смаком разом з «М`ясторія»! Один тиждень щомісяця ми будемо перераховувати 10 грн з кожного проданого бургера у фонд «Українські Тигри». Зробіть власний внесок у благодійність легко, просто та смачно!

Дати проведення благодійної акції:

22.01.2024 - 28.01.2024
19.02.2024 - 25.02.2024
25.03.2024 -31.03.2024

Про ініціативу

Щедрий Вівторок (ЩВ) — це частина глобального благодійного руху #GivingTuesday, який обʼєднує людей заради допомоги один одному. Він виник у 2012 році у США.

Ініціатором запровадження Щедрого Вівторка в Україні стали Zagoriy Foundation у 2018 р. Щоб це стало можливим, вони об'єдналися з БФ «Таблеточки», Українським форумом благодійників та «Клубом Добродіїв» у підписанні спільного меморандуму між українським комʼюніті благодійників і головним офісом Щедрого Вівторка у США.

Задача Zagoriy Foundation в рамках ЩВ — популяризація руху серед українців та підвищення обізнаності, як можна долучитись та чому важливо підтримувати ініціативу.

Нехай добро звучить голосно!

Статті та рецепти

  • Жульєн: ідея французької закуски
    Впевнені, ви неодноразово куштували відому гарячу закуску з курятиною і грибами у вершковому соусі. У цій статті ми розберемо не лише секрет, як приготувати французький жульєн і які є його види, а й поділимося його історією. Бажаємо приємної гастрономічної мандрівки!
  • Просто і зі смаком: рецепт печені
    Приготувати печеню зі свинини чи яловичини просто і смачно, а готовий результат підійде до будь-якого гарніру. Поживна і ніжна м`ясна страва стане чудовим доповненням до вашого щоденного меню.
  • Кіш з куркою: французький рецепт до вашого столу
    Кіш подають як гарячу закуску, основну страву та родзинку святкового столу. Готові здивувати себе та близьких? Тоді замовляйте інгредієнти та переходьте до приготування!