Чому важливо їсти м`ясо?
Поділитися:

Чому важливо їсти м`ясо?

Життя сучасної людини проходить в ритмі багатозадачності, в умовах постійного фізичного і інтелектуального напруження. Щодня наші дії пов'язані зі швидкістю - потрібно встигнути все! У цій гонці людина втрачає як розумові, так і фізичні сили, які необхідно поповнювати і живити. Ідеальним, природним і натуральним джерелом заряду життєвої енергії для людини є м'ясо.

Чому потрібно їсти м'ясо?

1. М'ясо - ідеальне джерело білка - найважливішого будівельного матеріалу. У нашому організмі білки не утворюються, тому їх запаси необхідно відновлювати щодня.

2. М'ясо - повноцінний продукт, який потрібен нам для будівництва м'язів і забезпечення організму життєвою силою. У ньому містяться незамінні амінокислоти, ліпіди, мікроелементи і вітаміни.

3. М'ясо містить малу кількість вуглеводів і наповнює організм необхідним натрієм, фосфором, калієм, магнієм, і особливо цінним залізом. За результатами світових досліджень залізо є незамінним компонентом, необхідним для утворення крові і гемоглобіну.

4. Також одним з найважливіших для людини вітамінів є вітамін В12, який найкращим чином синтезується саме в м'ясі тварин. Його нестача призводить до нервозності, депресії, апатії, швидкої втомлюваності, проблемами з пам'яттю і ряду інших неприємних наслідків.

М'ясо можна спробувати замінити, але цілим набором продуктів, кожен з яких не перетравиться настільки повноцінно і швидко, а організм не зможе легко засвоїти їх складові в повному обсязі.

Весь м'ясний асортимент, який пропонує «М’ясторія», має українське походження. Причому не від гігантів ринку, а від невеликих перевірених фермерських господарств з різних куточків України. Ми не використовуємо жодних добавок, які покращують зовнішній вигляд, додають вагу або збільшують терміни зберігання. Все м'ясо охолоджене та повністю відповідає діючим санітарним нормам.

Статті та рецепти

 • Готова продукція М`ясторії знов у продажу
  Шановні гості! М`ясторія повертає колишній асортимент. Тепер ми готові доставити свіжі готові страви!

  У меню знову відкрито 4 категорії:

  - Набори для компаній
  - Бургери
  - Гриль-меню
  - Ресторанне меню

  Гарячі гриль-бокси, стейки, шашлики та бургери доступні для доставки та самовивозу.
 • Нові товари першої потреби
  У зв'язку з військовою ситуацією та необхідністю людей у простих продуктах ми розширили свій асортимент продукції надавши найнеобхідніші продукти вживання. Ви можете придбати продукти такими способами:


  - Замовити та забрати в одному з наших магазинів.

  - Замовити доставку по Києву

  - Відвідати один із 5 працюючих магазинів у Києві
 • Ми працюємо на доставку та самовивіз у Києві та Україні
  Ми відновили свою роботу на доставку та самовивіз продукції в Києві та в Україні, за винятком населених пунктів, у яких йдуть бойові дії.

  Орієнтовний час доставки по Києву – від 30 хвилин до 2,5 годин. Доставка безкоштовна при замовленні від 500 грн.


  Термін доставки по Україні – 1-3 дні. Продукти залишаться свіжими завдяки термобоксу та холодоагену.