с 10.00 до 22.00 0
Київ
Ваше місто Київ? Так Ні
(067) 463 63 63 с 10.00 до 22.00
Київ
Ваше місто Київ? Так Ні

Чому важливо їсти м'ясо?

Життя сучасної людини проходить в ритмі багатозадачності, в умовах постійного фізичного і інтелектуального напруження. Щодня наші дії пов'язані зі швидкістю - потрібно встигнути все! У цій гонці людина втрачає як розумові, так і фізичні сили, які необхідно поповнювати і живити. Ідеальним, природним і натуральним джерелом заряду життєвої енергії для людини є м'ясо.

Чому потрібно їсти м'ясо?

1. М'ясо - ідеальне джерело білка - найважливішого будівельного матеріалу. У нашому організмі білки не утворюються, тому їх запаси необхідно відновлювати щодня.

2. М'ясо - повноцінний продукт, який потрібен нам для будівництва м'язів і забезпечення організму життєвою силою. У ньому містяться незамінні амінокислоти, ліпіди, мікроелементи і вітаміни.

3. М'ясо містить малу кількість вуглеводів і наповнює організм необхідним натрієм, фосфором, калієм, магнієм, і особливо цінним залізом. За результатами світових досліджень залізо є незамінним компонентом, необхідним для утворення крові і гемоглобіну.

4. Також одним з найважливіших для людини вітамінів, є вітамін В12, який найкращим чином синтезується саме в м'ясі тварин. Його нестача призводить до нервозності, депресії, апатії, швидкої втомлюваності, проблемами з пам'яттю і ряду інших неприємних наслідків.

М'ясо можна спробувати замінити, але цілим набором продуктів, кожен з яких не перетравиться настільки повноцінно і швидко, а організм не зможе легко засвоїти їх складові в повному обсязі.

Весь м'ясний асортимент, який пропонує «М’ясторія», має українське походження. Причому не від гігантів ринку, а від невеликих перевірених фермерських господарств з різних куточків України. Ми не використовуємо жодних добавок, які покращують зовнішній вигляд, додають вагу або збільшують терміни зберігання. Все м'ясо охолоджене та повністю відповідає діючим санітарним нормам.

Також рекомендуємо: