Чому важливо їсти м`ясо?
Поділитися:

Чому важливо їсти м`ясо?

Життя сучасної людини проходить в ритмі багатозадачності, в умовах постійного фізичного і інтелектуального напруження. Щодня наші дії пов'язані зі швидкістю - потрібно встигнути все! У цій гонці людина втрачає як розумові, так і фізичні сили, які необхідно поповнювати і живити. Ідеальним, природним і натуральним джерелом заряду життєвої енергії для людини є м'ясо.

Чому потрібно їсти м'ясо?

1. М'ясо - ідеальне джерело білка - найважливішого будівельного матеріалу. У нашому організмі білки не утворюються, тому їх запаси необхідно відновлювати щодня.

2. М'ясо - повноцінний продукт, який потрібен нам для будівництва м'язів і забезпечення організму життєвою силою. У ньому містяться незамінні амінокислоти, ліпіди, мікроелементи і вітаміни.

3. М'ясо містить малу кількість вуглеводів і наповнює організм необхідним натрієм, фосфором, калієм, магнієм, і особливо цінним залізом. За результатами світових досліджень залізо є незамінним компонентом, необхідним для утворення крові і гемоглобіну.

4. Також одним з найважливіших для людини вітамінів є вітамін В12, який найкращим чином синтезується саме в м'ясі тварин. Його нестача призводить до нервозності, депресії, апатії, швидкої втомлюваності, проблемами з пам'яттю і ряду інших неприємних наслідків.

М'ясо можна спробувати замінити, але цілим набором продуктів, кожен з яких не перетравиться настільки повноцінно і швидко, а організм не зможе легко засвоїти їх складові в повному обсязі.

Весь м'ясний асортимент, який пропонує «М’ясторія», має українське походження. Причому не від гігантів ринку, а від невеликих перевірених фермерських господарств з різних куточків України. Ми не використовуємо жодних добавок, які покращують зовнішній вигляд, додають вагу або збільшують терміни зберігання. Все м'ясо охолоджене та повністю відповідає діючим санітарним нормам.

Статті та рецепти

  • Шинка: страва до святкового столу
    Кожен знає: якщо свято — то м`ясо, якщо м`ясо — то шинка. Дотримуємося смачних традицій та пропонуємо приготувати соковиту шинку за найсмачнішими рецептами від «М`ясторія». Ця страва стане не лише окрасою столу до особливих подій, але й смачним варіантом щоденної м`ясної страви.
  • Нова «М`ясторія» — буде смачно!
    Зустрічайте найочікуванішу прем`єру цієї весни від «М`ясторія»! Новий заклад у форматі «М`ясторія» Meat Bar уже готовий до відкриття!
  • Канелоні: приготуйте макарони по-новому!
    Якщо ви й досі не знаєте, як приготувати канелоні, «М`ясторія» готова вам у цьому допомогти. Найсмачніші рецепти, вдалі комбінації, різноманітні начинки й соуси… Ми зібрали все, що потрібне вам для того, щоб приготувати канелоні вдома і отримати результата, який позмагається з ресторанними стравами.