Церемонія ребер у М`ясторії
Поділитися:

Церемонія ребер у М`ясторії

Церемонія ребер у М'ясторії

Хто бував у ресторанах «М'ясторії», той знає: ми з великою увагою підходимо до подачі всіх страв. А фірмові ребра в «М'ясторії» заслуговують на особливе ставлення. Авторський маринад, обсмажування на грилі та 5-7 годин томлення дають ніжну, соковиту яловичину з хрусткою скоринкою. Правильно підібрані соуси розкривають чудовий смак та аромат м'яса. Цей кулінарний шедевр вимагає особливої ​​подачі.

Тому в ресторанах «М'ясторії» можна замовити не просто ребра, а цілу презентацію для всіх гостей, яку прозвали «Церемонією ребер».

Наші кухарі урочисто виносять іще гарячі ребра на великій дошці в зал, де вже чекає прикрашене блюдо. Шеф обережно відокремлює м'ясо від кістки, поки під дошкою клубиться пара від сухого льоду. Чарівне видовище!

Церемония ребер 1.JPG

М'ясо щедро поливається соусом, і кухар укладає його на тарілки. Офіціанти розносять гостям ніжну м'якоть ребер разом із печеною картоплею та овочами. Кожен у ресторані може скуштувати наше м'ясо. Не вірите? Приходьте до «М'ясторії» і запитайте офіціанта про «Церемонію ребер». Не пошкодуєте!
церемония ребер 2.jpg

Чекаємо Вас в наших ресторанах:

Статті та рецепти

  • Шинка: страва до святкового столу
    Кожен знає: якщо свято — то м`ясо, якщо м`ясо — то шинка. Дотримуємося смачних традицій та пропонуємо приготувати соковиту шинку за найсмачнішими рецептами від «М`ясторія». Ця страва стане не лише окрасою столу до особливих подій, але й смачним варіантом щоденної м`ясної страви.
  • Нова «М`ясторія» — буде смачно!
    Зустрічайте найочікуванішу прем`єру цієї весни від «М`ясторія»! Новий заклад у форматі «М`ясторія» Meat Bar уже готовий до відкриття!
  • Канелоні: приготуйте макарони по-новому!
    Якщо ви й досі не знаєте, як приготувати канелоні, «М`ясторія» готова вам у цьому допомогти. Найсмачніші рецепти, вдалі комбінації, різноманітні начинки й соуси… Ми зібрали все, що потрібне вам для того, щоб приготувати канелоні вдома і отримати результата, який позмагається з ресторанними стравами.