Немає світла? «М`ясторія» працює!
Поділитися:

Немає світла? «М`ясторія» працює!

Знову вимкнули світло? Використай цю можливість, щоб влаштувати романтичну вечерю при свічках або затишний сімейний обід! Тому що «М`ясторія» працює, готує і доставляє твої улюблені страви навіть у блекаут.

Щоб замовити страви від «М`ясторії» не потрібен навіть інтернет. Телефонуй на гарячу лінію, щоб ми привезли замовлення до твого порогу. І нехай графік відключень стане списком смачних і затишних моментів.

Зберігай номер уже зараз і телефонуй, коли захочеш смачненького:
+38(067)-463-63-63

Статті та рецепти

  • Страва з вогником: чилі кон карне
    Гаряче, ароматне і пікантне м`ясне рагу з овочами може не лише зігріти мексиканським колоритом, але й порадувати простотою приготування! Рецепт, традиційні секрети приготування та поради від шефа ми зібрали в одній статті!
  • Велике оновлення: 9 нових наборів для компанії
    Оголошуємо новий гастросезон у «М`ясторія»! З 1 квітня запускаємо цілих 9 нових боксів для компаній! Нові страви, покращені соуси, авторські маринади — тепер ваші вечірки та зустрічі з рідними стануть ще смачнішими та яскравішими!
  • Майстерня смаку: як приготувати справжні равіолі
    Якщо ви колись були в Італії і не спробували равіолі — вважайте, що ви не були в Італії. Але вирушити в гастрономічну подорож можна навіть на домашній кухні, спробувавши класичний рецепт італійських равіолі.