Подарункові сертифікати від М`ясторії
Поділитися:

Подарункові сертифікати від М`ясторії

Тепер М`ясторія – не тільки магазин і ресторан. М`ясторія – ще й подарунок! Щоб ви могли поділитися задоволенням від наших продуктів і страв, ми створили подарункові сертифікати.

Відкрийте для друзів та близьких відмінний сервіс, якісні продукти та смачні страви. Подаруйте М`ясторію тим, кого цінуєте!

Сертифікат у фірмовому конверті можна придбати, як будь-який наш товар – в одному з фірмових магазинів або онлайн (на сайті чи в застосунку):

Правила використання сертифіката:

- один сертифікат можна застосувати до одного чека;
- скористатися сертифікатом можна у випадку замовлення в «М`ясторія» на суму від 500 грн/1000 грн/2000 грн;
- якщо загальна сума замовлення менше номіналу сертифіката, різниця між номіналом сертифікату та сумою замовлення не повертається;
- якщо сума замовлення перевищує номінал сертифіката, різницю можливо доплатити будь-яким з доступних способів;
- у замовленні не має бути алкогольних напоїв;
- сертифікат діє як у мережі магазинів «М`ясторія», так і при замовленні онлайн (на сайті, в чат-боті чи застосунку «М`ясторія»);
- при замовленні онлайн потрібно вказати в коментарях наявність сертифікату або повідомити про сертифікат оператору при уточненні замовлення;
- подарунковий сертифікат не підлягає поверненню і зворотної конвертації в грошовий еквівалент.

Статті та рецепти

  • Дні народження «М`ясторія»
    Запрошуємо розділити наше свято і в честь цього пригощаємо всіх гостей келихом ігристого, а також даруємо знижку 30% на все ресторанне меню.
  • Харчо: суп з грузинським темпераментом
    Приготувати справжній харчо самостійно не складно. Дотримуйтеся простих порад, які підготувала для вас «М`ясторія» і насолоджуйтеся автентичною грузинською стравою вдома.
  • Щедрий Вівторок у «М`ясторія»!
    Робіть добро зі смаком разом з «М`ясторія»! З 27.11 до 03.12 ми перерахуємо 10 грн з кожного проданого бургера у фонд «Українські Тигри». Зробіть власний внесок у благодійність легко, просто та смачно!