Подарункові сертифікати від М`ясторії
Поділитися:

Подарункові сертифікати від М`ясторії

Тепер М`ясторія – не тільки магазин і ресторан. М`ясторія – ще й подарунок! Щоб ви могли поділитися задоволенням від наших продуктів і страв, ми створили подарункові сертифікати.

Відкрийте для друзів та близьких відмінний сервіс, якісні продукти та смачні страви. Подаруйте М`ясторію тим, кого цінуєте!

Сертифікат у фірмовому конверті можна придбати, як будь-який наш товар – в одному з фірмових магазинів або онлайн (на сайті чи в застосунку):

Правила використання сертифіката:

- один сертифікат можна застосувати до одного чека;
- скористатися сертифікатом можна у випадку замовлення в «М`ясторія» на суму від 500 грн/1000 грн/2000 грн;
- якщо загальна сума замовлення менше номіналу сертифіката, різниця між номіналом сертифікату та сумою замовлення не повертається;
- якщо сума замовлення перевищує номінал сертифіката, різницю можливо доплатити будь-яким з доступних способів;
- у замовленні не має бути алкогольних напоїв;
- сертифікат діє як у мережі магазинів «М`ясторія», так і при замовленні онлайн (на сайті, в чат-боті чи застосунку «М`ясторія»);
- при замовленні онлайн потрібно вказати в коментарях наявність сертифікату або повідомити про сертифікат оператору при уточненні замовлення;
- подарунковий сертифікат не підлягає поверненню і зворотної конвертації в грошовий еквівалент.

Статті та рецепти

  • Шинка: страва до святкового столу
    Кожен знає: якщо свято — то м`ясо, якщо м`ясо — то шинка. Дотримуємося смачних традицій та пропонуємо приготувати соковиту шинку за найсмачнішими рецептами від «М`ясторія». Ця страва стане не лише окрасою столу до особливих подій, але й смачним варіантом щоденної м`ясної страви.
  • Нова «М`ясторія» — буде смачно!
    Зустрічайте найочікуванішу прем`єру цієї весни від «М`ясторія»! Новий заклад у форматі «М`ясторія» Meat Bar уже готовий до відкриття!
  • Канелоні: приготуйте макарони по-новому!
    Якщо ви й досі не знаєте, як приготувати канелоні, «М`ясторія» готова вам у цьому допомогти. Найсмачніші рецепти, вдалі комбінації, різноманітні начинки й соуси… Ми зібрали все, що потрібне вам для того, щоб приготувати канелоні вдома і отримати результата, який позмагається з ресторанними стравами.